niedziela, 12 października 2014

Piotrek - chłopiec z plakatu

idą wybory, jakie miasto, taki kandydat

W 1999 został skazany przez łódzki sąd za fałszerstwo dokumentów. W 2005 został również skazany za wprowadzenie do obrotu cementu bez niezbędnych dokumentów. W marcu 2006 Sąd Grodzki w Łodzi wymierzył mu karę grzywny za uniemożliwienie przeprowadzenia kontroli w swojej firmie.
W październiku 2007 został zatrzymany na granicy niemiecko-szwjcarskiej w związku z przewożeniem przez granicę ponad 1 mln dolarów, zwolniono go na podstawie paszportu dyplomatycznego. W kwietniu 2009 po dobrowolnym poddaniu się karze został skazany na karę 2 lat pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania i grzywnę.
W listopadzie 2009 został zatrzymany przez funkcjonariuszy Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego , po czym prokurator przedstawił mu zarzuty popełnienia przestępstw skarbowych, w wyniku których Skarb Państwa miał stracić 920 tys. zł. Zastosowano wówczas wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 400 tys. zł. Akt oskarżenia w tej sprawie został w grudniu 2010 skierowany do Sądu Rejonowego Łódź-Widzew.

zdjęcie Super Ekspres